Sepet

Teslimat ve İade

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin firmamıza uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün detaylarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde; üyelik formunda belirttiğiniz iletişim numaraları üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Özel günlerde ve resmi tatillerde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından blissdesign.com.tr garantisi ile size teslim edilir.

Satın alım gerçekleştirdiğinizde tarafınıza e-posta ya da SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılmaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda tarafınıza konu ile ilgili bir bilgilendirme e-posta/mesajı iletilerek ürünün stoklara gireceği ilk tarih bildirilecektir.

blissdesign.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır.

Ender de olsa müşterilerin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilir. Bu durumda: ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarda kalmamış ise en az 5, en fazla 30 iş günü bekleme süresi vardır.

Ürün bu tarihler arasında tedarik edilemeyerek tarafınıza gönderilemezse ödeme iadesi yapılmaktadır.